Ziyaretçi Defteri


Ziyaretçi Yorumları

Merhaba, öncelikle diğer kurumlardan farklı olarak çok değişik, çok sıradışı bir teknik kullananan Sn.Timuçin ZÜNBÜL hocaya çok teşekkür ederim. Yaklaşık birbuçuk yıldır ingilizce ile haşır neşirim.Akademik Akademi ile tanışmadan önce konuşma üzerine belli bir zaman harcadığım bir kursa gittim.Fakat o zamanlardan anlayamadığım,atladağım şeyi sonradan farkettim.sorun şu ki İngilizce ve Türkçe aynı dil ailesinden değil ve her ikiside birbirine çok zıt.Yani öncelikle o dili anlamak gerekli. Şunu anladım ki "İngilizceyi okumak,yazmak ve konuşabilmek için önce o dili anlamak,cümlelerin nasıl kurulduğuna, yani cümle yapısına bakmak gerekli; Sonrasında ise sürekli tekrarlarla beynimizin bu yapıyı özümsemesini ve bu kurulumları artık otomatik olarak yapmasını sağlamaktır."(Kısacası binayı inşaa etmek için önce sağlam bir temel gerekli) 2014 Ocak ayı sonundan itibaren Akademik Akademide ingilizce eğitimi almaya başladım ve eğitimi veren Timuçin hoca işinde titiz bir öğretmen ve kullandığı yöntem ile güven veriyor.Konuyu anlamadığımız zaman bizlere tekrar edip anlamamız için büyük çaba sarfediyor. Bu eğitimin sonunda bir kitabi, makaleyi, gazeteyi, zorlanmadan okuyacağıma inanıyorum.Hatta konuşurken (beli başlı kalıplar üzerinden değil) orijinal cümleler kuracağıma olan inancım tam.

Yorum Yaz
Lütfen görüş konusunu seçiniz :
  Dogrulama Kodu: Kodunu Giriniz: Büyük-Küçük harfe duyarlıdır.  • Adres : Eski Osmanlı sok. Dilan Sitesi No: 4 A Blok Kat :3 D:6 Mecidiyeköy / İstanbul
  • Telefon: 0 212 543 44 42
  • Fax: 0 212 543 44 42
  • Email: info@akademikakademi.com


    Bu bölümden sizler için SMMM ,DGS,ALES gibi alanlarla ilgili hazırlamış olduğumuz testlere ulaşabilir ve çözebilirsiniz.


  • ALES SINAV SONUÇLARI
  • DGS SINAV SONUÇLARI
  • SMMM SINAV SONUÇLARI

Copyright © 2019 akademikakademi.com